Jste zde

KURZY

 KURZ SVOBODA MYSLI (FASTER EFT + FUNKČNÍ PRINCIP)

Přemýšlela jsem, jak se bude jmenovat můj nový kurz, který již dlouhou dobu připravuji. Mám ráda své nové příjmení, které obsahuje pro všechny tak důležitou věc, jakou je svoboda. Chtěla jsem, aby zněl jednoduše, byl snadno zapamatovatelný a již z názvu bylo poznat čeho se týká. Po dlouhém přemýšlení jsem to vymyslela - SVOBODA MYSLI, to je to, oč tu běží:-) A tak vznikl název i mých nových stránek www.svobodamysli.cz, na kterých se zatím ještě pracuje:-)

SVOBODA MYSLI je návod na šťastnější život, jak se vypořádat s tím, co Vás trápí, jak se vyrovnat s událostmi, které se Vám děly nebo dějí.

Pro mě je důležitá praxe a návod krok za krokem a tak jsem také svůj kurz směřovala. Jedná se o nejefektivnější a nejrychlejší postupy z různých metod s kterými jsem se setkala a ověřila si je v praxi.

Kurz obsahuje také manuál, jak na sobě pracovat v jednotlivých oblastech, které nás trápí – finance, vztahy, sebeláska, hubnutí.

Kurz pořádám v neděli 23.8.2015 od 14 hod.

Je možné se domluvit také individuálně osobně nebo po skype.

Bude pro mě ctí být Vám průvodcem na cestě ke šťastnějšímu životu.

 

KURZ FASTER EFT

Chcete být více šťastní, zlepšit si vztahy a třeba i finanční situaci? Právě pro Vás je určen kurz skvělé metody Faster EFT, která vznikla Robertem G. Smithem na základě dlouholetých poznatků a zkušeností z klasického EFT, NLP, hypnózy a dalších efektivních metod. 

Naučíte se poznat a odstranit své skryté programy, které Vám brání, abyste dosáhli toho, co chcete.

Faster EFT se zaměřuje na spojení mysli a těla. Vytváříme to, co umíme v závislosti na našem vnímání, zážitcích a vzpomínkách. Faster EFT mění způsob, jakým vnímáme minulost a tím nám dává kontrolu nad našimi myšlenkami, emocemi a fyzickými projevy.

Metoda Faster EFT je jednoduchá na naučení a její změny jsou trvalé. Faster EFT je zdravá a snadná cesta k Vaší změně v jakékoliv oblasti.

Co se na kurzu Faster EFT naučíte?

- jak si úspěšně pomoci sami sobě

- přesvědčíte se, jak je snadné metodu používat

- pocítíte účinky metody Faster EFT

Kurz Faster EFT probíhá individuáně při osobním setkání nebo přes skype.

 

KURZ FUNKČNÍHO PRINCIPU - EMOTIONAL RELEASE

Svůj život prožíváme skrze pocity. Příjemný pocit, příjemný život. Nepříjemný pocit, nepříjemný život. Nepříjemné pocity lze nechat odejít. Odcházejí okamžitě, právě teď v tu chvíli, kdy je necháme jít.
 
Naučíte se jednoduchou techniku, která Vám pomůže cítít se lépe už v tuto chvíli, právě teď. Pokud víme, jak fungujeme, je to opravdu možné, i když se to zdá neuvěřitelné.
Sami si zkusíte v praxi, jak to funguje, necháte své negativní emoce odejít a budete se cítit lépe právě teď. Budete schopni si sami pomoci s tím, co Vás trápí. Metodu můžete použít na psychické i fyzické potíže. Můžete jí použít na cokoliv, co Vás trápí a co ve svém životě nechcete.
Je možná i ukázka po telefonu, kdy se přesvědčíte, že se můžete cítit mnohem lépe právě teď jen za pár minut (do 10 minut).
Kurz probíhá individuálně při osobním setkání nebo přes skype. 
 
 

KURZ REIKI

Co Vám přinese kurz Reiki?

Kdykoliv budete pracovat s energií Reiki, pocítíte její jemnou energii, která Vám dodá sílu, pocit klidu a naplnění. Díky energii Reiki se zklidníte a naučíte se více naslouchat sami sobě. Zlepší se Vám intuice a budete cítit více radosti.

Kurz je rozdělen do tří stupňů, čtvrtý kurz je učitelský.

 

KURZ SHAMBALLA

Co Vám přinese kurz Shambally?

Kurz Shamballa Vám dá možnost pracovat s touto krásnou silnou energií, moci ji využít, kdykoliv potřebujete. Můžete se kdykoliv ponořit do vyšších léčivých vibrací, které Vám dodají lásku, radost, klid, pohodu a léčí Vaše tělo i Vaši duši. Shamballa Vám pomůže mít rychleji to, co si přejete. Naučí Vás mít se rádi takoví, jací jste. Zasvěcuji do Shambally, i když nemáte zkušenosti s energií Reiki. Pro zasvěcení do Shambally není nutné Reiki mít. V dnešní době, kdy jsou okolo nás vyšší energie, již máme s nimi zkušenosti. Ten, koho energie Shamballa láká a chtěl by jí umět, je připravený pro zasvěcení a budu ráda jeho průvodcem k lepšímu životu. Naučíte se tuto energii používat pro sebe i posílat na dálku ostatním.

Kurz Shamballa je zahrnutý do 4 stupňů, kdy čtvrtý stupeň je mistrovský. Každý stupeň obsahuje 256 symbolů, které můžete aktivně využívat. Symboly se předávají automaticky zasvěcením do aury, nemusíme si je pamatovat, ani s nimi vědomě pracovat jako s Reiki.