Jste zde

MASÁŽE

Hledáte způsob, jak si odpočinout od každodenního shonu, stresu a napětí? Zapomeňte na starosti všedních dnů a dopřejte svému tělu odpočinek a regeneraci. Relaxační masáže jsou jedním ze způsobů, jak dosáhnout uvolňující a osvobozující harmonii těla i duše.

Masáž je výborný prostředek nejen proti únavě, stresu a nespavosti. Pravidelné masáže zlepšují fyzickou i psychickou kondici, zvyšují imunitu.

Masáž uvolní napětí těla, uklidní i pohladí mysl a dodá Vám novou energii.

Při relaxační masáži dochází k promasírování svalů, zrychlení metabolismu a celkovému uvolnění. 

Masáže

Energetická masáž Reiki

Díky energii Reiki, Shamballe a dalším energiím, které používám, dochází k uvolnění stresu, napětí, pocitů tíhy a tlaků, zmírnění nebo i odstranění bolesti.

Dochází k harmonizaci, zklidnění a samoléčebnému procesu těla.

Masáž se provádí přes oblečení.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží, které se provádí přes oblečení. Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění, působí jako opravdový lék na různé bolesti, napětí ve svalech krku a ramen. Indická masáž hlavy je účinná pomoc při migrénách, bolestech hlavy a očí. Výrazně zlepšuje stav pokožky hlavy a podporuje růst vlasů, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Tato masáž Vás zbaví obrovské psychické zátěže a navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

Breussova masáž páteře

Breussova masáž uvolňuje napětí okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy.

Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Nejoblíbenější masáž 3 v 1

Nejoblíbenější masáž zad a šíje se skládá z klasické relaxační masáže, která zahrnuje prvky Indické masáže hlavy a Breussovy masáže páteře. Nejdříve masíruji záda, kde použiji prvky z Breussovy masáže páteře, potom prsní svaly (tyto svaly by se měly vždy masírovat, když se masírují záda, protože jinak je účinek pouze 50%!), obličej, hlavu a na závěr šíji v sedě. Tato masáž trvá 60 min.

Můžete zakoupit dárkové vouchery na všechny druhy masáží.

Délku i druhy masáží lze kombinovat podle přání klienta.

 

Citace zpráv klientů:

Ahojky, všem co máte problémy se zády, bych ráda doporučila masáže u Janičky Svobodové, dříve Hozmanové. Já k ní chodím pravidelně a od té doby mám záda v super stavu a to jsem dříve měla bolesti skoro každý den a nic nepomáhalo. Jana je prostě úžasná, i díky energii, kterou mi vždy předá, od ní odcházím spokojená. Jani, díky moc a těším se na další masáže.

Ahojky Jani, cítím se úplně úžasně, v podstatě mě to včerejškem přestalo zlobit, máš zlaté ručičky, moc Ti děkuji. (Klientka měla zablokovaný krk, který ji bolel.)

Jani, těším se na Vánoční poukázky, aby Tvé šikovné ručičky poznali i moji ostatní známí :-)) Těším se brzy na viděnou a také na EFT. Zuzka

Ahojky, spalo se mi úúúžasně a ráno jsem v pohodě vstávala bez obvyklého posunování budíku (ještě 5 minut...) a celý den jsem taková uvolněná a nabitá energií, kterou mi nikdo nemá šanci zkazit. Takže super. Ještě jednou moc děkuji a zas přijdu.

Byla jsem u Janči na relaxační masáži a má moje nejlepší doporučení! Báječně jsem si tam odpočinula a nabrala nové síly! Ještě jednou moc děkuji.

Byla jsem velmi spokojená s masáží zad a příjemným voňavým prostředím, které na mě působilo klidným dojmem.