Jste zde

JAK PROBÍHÁ TERAPIE FASTER EFT, REIKI A SHAMBALLA?

Jak probíhá terapie Faster EFT, masáž Reiki a Shamballa? Terapie Faster EFT, Reiki a Shamballa není ani bolestivá, ani se při ní klient nesvléká. Nepoužívají se žádné jehly, nástroje ani přístroje. Nemá žádné vedlejší účinky.

Není nutné těmto technikám věřit, je vhodná i pro naprosté skeptiky.

Terapie spočívá v kombinaci metod Faster EFT, Reiki, Shamballa a různých dalších metod a technik, které používám. Ke každému přistupuji individuálně a řídím se také intuicí. Nejčastěji používám metodu Faster EFT, techniku Emotional Release a ke konci sezení Vám dodám energii Reiki a Shamballu.

Faster EFT, Reiki a Shamballa pomáhají lidem i zvířatům a jsou prováděny formou osobního kontaktu nebo také na dálku.

Terapie Faster EFT

Klient sedí a terapeut mu lehce poklepává konečky prstů na body, které leží převážně v obličejové části a pak na klíční kosti a dolní části ruky, za současného procházení vzpomínkami a představami, spojenými s jeho problémem.

Pokud by měl klient problém s dotyky cizího člověka, může si po krátké instrukci body poklepávat sám.

V případě, že klient nedokáže o svém problému nebo vzpomínce mluvit s někým, kdo je mu cizí, nebo vůbec, je terapie Faster EFT také reálná a úspěšná. Terapeut nepotřebuje nezbytně nutně vědět o co se konkrétně jedná, i když je to vždy samozřejmě lepší.

Nakonec je klient informován, jak si může jednodušší problémy řešit sám bez terapeuta pomocí technik Faster EFT.

Počet sezení, kterých je potřeba na vyřešení složitějších problémů se různí, ale první výsledky jsou výrazné a okamžité už při prvním. V mnoha případech jedno sezení postačí a klient je schopen na zbytku pracovat sám doma, pokud mu to tak vyhovuje. K terapeutovi se může znovu vrátit, kdykoli uzná za vhodné. Tedy to znamená, že pokud klient kdykoli odmítne další doporučené sezení nebo je odloží, neznamená to, že předešlá práce a investice jsou ztraceny. Výsledky dosažené na předchozích sezeních (i jediném) jsou již trvalé.

Je dobré si připravit několik řádek o problému, který chcete řešit, kdy nastíníte heslovitě o co se jedná a jakou máte představu výsledku a zašlete vše předem na emailovou adresu eft-reiki@seznam.cz.

Masáž Reiki = čištění a harmonizace čaker

Nejedná se o klasickou masáž těla – masírování sval po svalu, ale o dodání energie Reiki přikládáním dlaní. Dochází k čištění a harmonizaci čaker a tím k léčení.

Tato masáž Reiki je pro Vás vhodná i pokud nemáte zdravotní problémy a nechcete nebo nepotřebujete nic řešit. Načerpáte nových sil a necháte se hýčkat krásnou energií Reiki ponořeni do tónů příjemné hudby. Díky energii Reiki pocítíte dokonalou harmonii, uvolnění, pocit spokojenosti, radosti a dochází k léčení.

Také se díky energii Reiki zmírní i úplně odstraní bolesti.

Shamballa

Jedná se o proces silnější než je Reiki. Díky působení energie Shamballa se rozpouští staré křivdy, strachy, ublížení a další bloky, které Vám způsobují zdravotní a psychické problémy. Shamballa nám pomáhá najít cestu k sobě a mít se rádi takoví, jací jsme. Shamballa Vám dodá nádherné uklidnění, uvolnění, radost a energii. Dlaně jsou jen v blízkosti hlavy, ale nedotýkají se.

Upozornění: Žádná výše uvedená terapie není náhradou za běžnou lékařskou péči. Nedoporučuje se tedy vysazovat stanovenou léčbu a předepsané léky. Se zlepšením stavu po konzultacích, lze snižovat dávky léků, popř. změnit léčbu, pouze však po dohodě s ošetřujícím lékařem! Nejsem lékař, jsem certifikovaný praktik alternativních technik léčení a rozvoje osobnosti.

faster-eft-terapie-jana-svobodova