Jste zde

Jak jsem se dostala k Faster EFT, Reiki a Shamballe

O tom jak si pomoci se zabývám od roku 2008. Začala jsem se o ni zajímat kvůli mé babičce, které jsem se snažila pomoci s jejími zdravotními problémy. Mám radost, když vidím, jak z ní spadnou starosti, je šťastná a celá se rozzáří. To mě motivovalo k pomoci ostatním lidem. 

Mám úctu ke všem energiím, lidem a metodám, které se nám snaží pomoci. První metoda, s kterou jsem se setkala, byla Modrá Alfa, kde jsem poprvé zažila úžasnou skupinu lidí, kteří se chtějí někam posunout, a krásné stavy v alfa hladině. Díky holčině z tohoto kurzu jsem se dostala k zázračné metodě EFT. Zmínila se o své kamarádce, které EFT zbavilo problémů, a tak jsem se chtěla tuto metodu naučit. Když byl v Praze kurz Faster EFT přímo s autorem metody Robertem G. Smithem, neváhala jsem a věděla jsem, že tam chci být. Metoda EFT a Faster EFT mi pomohla z mých největších potíží, a to ze smrti v rodině, rozchodu a ztráty zaměstnání.

Vždycky jsem věděla, že je něco mezi nebem a zemí a také mezi námi, co neumíme popsat. Lákalo mě umět používat léčivé energie. A díky energii Reiki a Shamballe jsem přestala kouřit, zhubla jsem a zbavila se překážek dělat to, co mám ráda - pomáhat lidem terapiemi. Stále doplňuji znalosti novými metodami a technikami, které aktivně využívám. Seznámila jsem se například s kineziologií (Three In One Concepts), metodou Ruš a emočními rovnicemi. I když jsem si myslela, že už nic  zázračnějšího nemůže přijít, přece jen se tak stalo, když jsem byla na kurzu Funkčního principu - Emotional Release. Díky této metodě jsem si odstranila své další strachy a začala si užívat každý okamžik právě teď. 

Ráda pomáhám lidem a ukazuji jim, že každý problém má své řešení a vždy se můžeme cítit lépe. Tato práce mě baví, naplňuje a cítím, že je mým posláním. Kdo by také neměl radost, když vidí, jak terapie klientům pomáhá. Těší mě, když vidím za sebou výsledky a snažím se jich úspěšně dosahovat. Každé setkání s klientem je mi inspirací a vše, co je mi sděleno, zůstává důvěrně mezi námi. Používám také intuici a ke každému přistupuji individuálně a podle jeho potřeb.

Snažím se užívat si každý okamžik tady a teď a mít radost z maličkostí. I když jsou na nebi mraky, tak za nimi je slunce a je jen na nás, na co chceme myslet a co chceme vidět...

 

Jaké mám specializované vzdělání?

2016 - Technika Kvantového Doteku Matrixu - Pavel Vondrášek

2016 - Novoroční speciál - Celostní zdraví - Úrovně vědomí a využítí techniky Emotional Release = Funkční princip

2015 - Yuen Method - Celostní zdraví

2014 - Celostní zdraví - Úrovně vědomí a využítí techniky Emotional Release = Funkční princip

2014 - Automatická kresba - Žaneta Matesová

2014 - Emoční rovnice prakticky - Škola pro ženy

2013 - FASTER EFT - Dvoudenní víkendový seminář - přímo s autorem metody Robertem G. Smithem

2013 - Celostní zdraví - Technika Emotional Release = Funkční princip

2013 - Three In One Concepts - Basic One Brain (Kineziologie)

2013 - Three In One Concepts - Tools of the Trade (Kineziologie)

2013 - Terapie mysli - vycházející z metody RUŠ 

2012 - SHAMBALLA 1024 

2012 - REIKI I-III

2011 - FASTER EFT - LEVEL I - s autorem metody Robertem G. Smithem

2010 - FASTER EFT - TAP FEST SEMINAR - s autorem metody Robertem G. Smithem

2009 - EFT - Sindy Katayama

2008 - Modrá Alfa - Petr Velechovský