Jste zde

Nálada na nový vztah

 
1 terapie - 1 hod. Hanka byla nešťastná, protože cítila odpor ke svému současnému příteli, s kterým začínala. Stále v sobě neměla uzavřený předchozí vztah. Přišli jsme na to, že už podobnou situaci prožila se svým prvním přítelem. Předchozí přítel ji jen využíval, nevážil si jí, měl jiný poměr a chtěl udržet souběžně dva poměry. Ona se cítí dodnes ublížená, ponížená, zneužívaná, odmítnutá a má strach, že nový vztah také nedopadne dobře, že se s ní přítel rozejde.
 
Metodou Faster EFT jsme odstranili všechny negativní myšlenky a emoce, které se týkali prvního a bývalého přítele - smutek, pocit, že pro něj není dost dobrá, bezmoc. Díky terapii si uvědomila, že to bylo to, čeho se podvědomě bála a proto se nedokázala v novém vztahu uvolnit a důvěřovat mu.
 
Hanka cítí úlevu a ví, že její současný vztah dopadne dobře a těší se na svého přítele. Nyní je se svým přítelem dva roky, ve vztahu je šťastná a spokojená a je ráda, že ho má.
 
Citace mailu od klientky: Ahoj Jani, tak jsem přemýšlela a fakt mi ta terapie od tebe pomohla. Včera jsem se s ním cítila taková uvolněná a přišlo mi to hezký. Předtím jsem měla takový odpor..