Jste zde

Rozejít se nebo zůstat?

 
S čím Vám můžu pomoci? S čímkoliv, co Vás trápí. Nemusí to být fyzický nebo psychický problém. Častým naším trápením je například problém ve vztahu a my si nejsme jistí, jestli s daným člověkem máme být nebo ne a léta nám utíkají. My chceme rodinu a nevíme, jestli zrovna s ním, jestli je on ten pravý. Když se mi nelíbí některé věci už teď, jaké to bude pak? Jak mi bude pomáhat? Nebudu na všechno sama? Proč si mě nechce vzít, když říká, že mě miluje? Proč nechce mít se mnou děti? I tyto pro někoho zdánlivé maličkosti nám dovedou pěkně znepříjemnit život. Pokud na to musíme neustále myslet, cítíme se vyčerpaní, na dně, nešťastní, zoufalí, máme depky, nevíme si rady a ocitneme se v začarovaném kruhu.
 
Když to dlouhou dobu neřešíme, ale stále nás to trápí a myslíme na to, to znamená, že to nemáme vyřešené, bolí nás z toho hlava, máme stažený žaludek, nejsme schopni normálně jíst, nic nás nebaví, na nic nemáme náladu, cítíme se unavení a vyčerpaní. Svoboda mysli nám pomůže se všemi těmito pocity. Při terapii si sami uvědomíte, co opravdu chcete a co ne. Odstraňujeme Vaše strachy, co by se stalo, kdybyste se rozešli, pocity samoty, strach, že to bude jen horší, všichni jsou zadaní, ženatí, mají děti, nebudu se nikomu líbit, s nikým si nebudu rozumět... I s těmito myšlenkami a nepříjemnými pocity Svoboda mysli pomáhá.
 
Svoboda mysli je univerzální metoda, kterou můžete použít opravdu na cokoliv. Nemůže Vám ublížit, jen pomoci. Já Vám neříkám, co máte dělat. Musíte si na to přijít sami, protože je to Váš život a jen Vy sami víte, co je pro Vás nejlepší. Spolu zpracujeme obě varianty, zůstat nebo se rozejít, protože se může stát, že vy se rozhodnete zůstat, ale mezitím to přítel nebo manžel začne cítit jinak a s Vámi se rozejde. Proto se již předem zpracovávají pocity a myšlenky, které by Vám na tom vadily, abyste se necítili tak špatně a zničení. Příčina bývá v dětství, co jsme doma viděli, jak jsme to vnímali a to si s sebou neseme a podle toho si přitahujeme partnery do života. Jde také o to vypořádat se s naší vlastní první špatnou zkušeností. Co získáte? Nebudou Vám dané věci tak nebo vůbec vadit. Budete klidnější, vyrovnanější a zbavíte se bolesti hlavy, staženého žaludku, budete se moct zase radovat ze života. 
 
Často máme pocit, že nejsme pro partnera na prvním místě. Bývá to proto, že jsme v dětství měli pocit, že na prvním místě je sourozenec a rodiče nás nemají tak rádi. U jedináčků to může být pocit, že jsou povinnosti důležitější než my, nemáme tolik pozornosti, kolik jsme chtěli. Chtěli jsme obejmout, pohladit, pohrát si, povídat si a maminka se starala o to, aby bylo včas jídlo, aby stihla uklidit. Byla zaměstnaná svou tíhou toho, co ještě musí, že si nevšímala, jak nám je. Zpracováním těchto situací dochází k uvolnění našich bloků a odstranění nepříjemných fyzických pocitů.
 
Říká se, že všechno zlé, je pro něco dobré a že to tak má být. Souhlasím s tím, že nás to někam posune a mělo to tak být. To ale neznamená, že se musím trápit roky, že se se mnou přítel rozešel. Díky metodě Svoboda mysli se můžu přestat trápit, vyřešit si svoje pocity, co mi vadilo na vztahu, na mém i jeho chování, pocity, že nejsem dost dobrá, strach, že nikoho nenajdu. Můžu si rychleji přitáhnout nového partnera, který již bude podle mých představ a přestane mi zrcadlit to, co partner předtím, protože jsem si to již zpracovala. Kdyby se se mnou bývalý partner nerozešel, nebyla bych tam, kde jsem teď a neměla bych vedle sebe svého skvělého manžela a neměla krásného chlapečka. Vše je tak, jak má být, vše je jen zkušenost a záleží na mě, jak já ji vnímám.