Jste zde

Výstava Ezotera

 
Děkuji všem za krásná setkání, která proběhla před týdnem na výstavě Esoterika, kde jsem dělala ukázku terapie zdarma. Jsem ráda, že Ti, kteří potřebovali, si ke mně našli cestu. Bylo úžasné sledovat, jak se lidé rozzářili, zbavovali se svých strachů a omezení.
 
Bylo vidět propojení mezi tělem a myslí, objevování dalších přesvědčení, proč nemůžu mít to, co chci a fyzická reakce těla na ně. Uvedu jako příklad jednu skvělou paní, která přišla za mnou s problémem, že se jí ztrácí hlas a nemůže mluvit. Problémy s krkem souvisí s 5. čakrou, která znamená komunikaci, někomu jsme řekli něco, co jsme nechtěli nebo naopak neřekli to, co jsme chtěli. Pracovali jsme s konkrétní situací, kdy paní neřekla, co si myslí, otevřelo se nám také dětství a když už to vypadalo, že jsme hotové, hlas se znovu začal ztrácet. Tentokrát jsme za tím objevili přesvědčení, že paní si potřebuje odpočinout a má pocit, že bez nějaké nemoci, v tomto případě ztráty hlasu, to nejde. Děkuji moc za nádherný zážitek.
 
Nejkrásnější zážitek byl s jednou paní, které jsem dávala energii Shamballu a ta se mě potom zeptala, jestli čekám kluka. Viděla Filípka, kterého mám v bříšku, jak se usmívá a těší se na svět. Potom ho viděla lézt v tepláčkách a usmívat se. To bylo opravdu nádherné a připadalo mi to jako zázrak. Děkuji Vám všem, ráda jsem se s Vámi potkala a budu se těšit na další setkání.
faster-eft-ezotera-svobodova